Arturo Qr2nów napisał(a):

|
Mecz Wisły z Lechem miał być widowiskiem rundy, a może i sezonu.
|
Problem w tym że niektórzy sami do tego doprowadzają.
Mity o jakichś meczach rundy, gwiazdach (rozpierdala mnie to słowo) i **** wie o czym jeszcze.
Ten temat jest jest tego najlepszym przykładem - 136 postów z czego 99 o niczym.
- Musimy wygrać, jak wygramy to będą 3 pkt, nie możemy przegrać, jak wygramy wszystko do końca to mamy pewne mistrzostwo.
Nie wpadłbym na to. Byle coś wpisać, bo przecież to mecz stulecia i musi być 500 tyś odsłon i tysiąc postów.
Nakręcajcie się, a potem wyzywajcie Brożka bo machał rękoma i Małeckiego bo darł pyska.
I mój, czyli setka.