Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.05.2010, 19:30
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Mecz Wisły z Lechem miał być widowiskiem rundy, a może i sezonu.
Problem w tym że niektórzy sami do tego doprowadzają.
Mity o jakichś meczach rundy, gwiazdach (rozpierdala mnie to słowo) i **** wie o czym jeszcze.
Ten temat jest jest tego najlepszym przykładem - 136 postów z czego 99 o niczym.
- Musimy wygrać, jak wygramy to będą 3 pkt, nie możemy przegrać, jak wygramy wszystko do końca to mamy pewne mistrzostwo.
Nie wpadłbym na to. Byle coś wpisać, bo przecież to mecz stulecia i musi być 500 tyś odsłon i tysiąc postów.
Nakręcajcie się, a potem wyzywajcie Brożka bo machał rękoma i Małeckiego bo darł pyska.

I mój, czyli setka.
Ostatnio edytowane przez element : 03.05.2010 o godz. 19:38.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując