Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 03.05.2010, 19:18
jak zagrają jak z Lechem tylko skutecznie to nie powinno byc źle w Warszawie.
Najwięcej zależec będzie od dyspozycji i celowników Brozia,Małego i Boguskiego.Jak bedą grali jak z Koroną to nie ma liczyc na zwycięstwo.O defensywne jestem spokojny.
Garguła raczej nie zagra, prędzej wejdzie Jirsak który nie zachwyca formą.
Odpowiedz cytując