Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 03.05.2010, 18:48
Xalax napisał(a):Wyświetl post

Ktos wie moze czemu Gargula nie wszedl na korone skoro bylo napisane ze jest gotow na 20 min gry?~~
A wpuścił byś gościa na Koronę, która bądź co bądź grała ostro i zdecydowanie i nikt by się z Gargułą lekko nie obchodził bo jest po kontuzji. Lepiej go potrzymać jeszcze trochę poczekać i wpuszczać jak wynik będzie już pewny żeby się chłopak trochę ograł.
Takie moje zdanie.
P.s tylko nie wiem czy w tym sezonie będzie jeszcze jakiś pewny wynik z naszej strony.
Odpowiedz cytując