Wyświetl pojedynczy post
Xalax
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 03.05.2010, 18:44
3rider napisał(a):Wyświetl post
Niech sobie wyjda skoncentrowani na 70% jak zwykle, a najlepiej niech sie poloza plazowicze. A moze Cupial za malo placi?

50% skladu powinno wyleciec, a moze niech zmienia profesje. Niektorym w Wisle sie wydaje, ze mecz sie zaczyna w 45min i laskawie ruszaja dupy jak juz jest po meczu. Inna sprawa, ze przygotowanie kondycyjne jest zenujace, nie wiem za co niekotrzy zgarniaja po 40tys PLN. Petrescu powiedzial prawde o polskiej lidze, a od jego odejscia kompletnie nic sie nie zmienilo

Czekam na Legia, a zwlaszcza derby i zobaczymy ile kto jest NAPRAWDE WART, a nie kto ile potrafi klapac. Kazdy kto sie okaze ciota w tych meczach - rozwiazac kontrakt

W 100% sie zgadzam.Moim zdaniem powinnismy sie pozbyc w przerwie letniej polowy składu, jest tyle tanich i o wiele lepiej prezentujacych sie zawodnikow kondycyjnie i techniczne i na pewno tyle nie zarabiaja.

Po co nam mistrz i walka w lm skoro u nas nie ma kto strzelac bramek jesli Cupial mysli o czyms w Europie to moze najwyzszy czas sprowadzic 2 dobrych i tanich napastnikow czasy Zurawia i Franka sie skonczyly? Jak my w tej rundzie ledwo co wygrywamy z kazdym albo remisujemy i wszystko jest na farta. A jestem w 100% pewien,ze pod koniec sezonu odejdzie Marcelo i tak sie psuje to co dobre bo obrone mamy co jak co ale dobra.

Nadzieją moze byc to ze Maly cos zagrac noi w srodku nasz Sobol. Brozka i Boguskiego na lawke a wpuscic od 1 min Christova (bo w takim razie po co go sprowadzalismy) oraz Maczynskiego.

Ktos wie moze czemu Gargula nie wszedl na korone skoro bylo napisane ze jest gotow na 20 min gry?~~
Odpowiedz cytując