Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2112
Stary 03.05.2010, 18:41
Ja mam nadzieje że nie będzie Potopu,Wesela,Przedwiośnia,Kordiana,Dziadów,Niebos kiej Komedii,Chłopów,Lalki,Ludzi bezdomnych,Ferdydurke,Granicy,Pana Tadeusza,tanga.

Tylko teraz pytanie to co może być
Będzie co ma być jest jeden termin na poprawę więc damy radę.
Powodzenia wszystkim jutro.
Odpowiedz cytując