Ja mam nadzieje że nie będzie Potopu,Wesela,Przedwiośnia,Kordiana,Dziadów,Niebos kiej Komedii,Chłopów,Lalki,Ludzi bezdomnych,Ferdydurke,Granicy,Pana Tadeusza,tanga.
Tylko teraz pytanie to co może być

Będzie co ma być jest jeden termin na poprawę więc damy radę.
Powodzenia wszystkim jutro.
