Temat
:
Wiślackie kompilacje
Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
7
03.05.2010, 18:26
Billy
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=IADfAojCLC8
jakiś czas temu go widziałem i to chyba jeden z lepszych filmików o kibicach.
Forza Wisła!
Tuman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tuman
Znajdź inne posty napisane przez Tuman