Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 03.05.2010, 18:13
jak nasi pierwsi bramkę strzelili to też potrafili do remisu doprowadzić , ostatnio z Piastem, dobrze, że druga połowa nie przespana.
Na pewno sprawią nam jakąś niespodziankę, nudzić się nie będziemy.

Nie ma się co martwić, będzie dobrze.


Odpowiedz cytując