Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
Od: 07.2009
Offline
#
125
03.05.2010, 18:03
anthony09
napisał(a):
PJeżeli stracimy pierwsi bramke to już można się zbierać i przestać oglądać to widowisko, bo zawsze gdy stracimy pierwsi bramkę to nie potrafimy strzelić kontrującej na wyrównanie
A z Ruchem i Polonią to co ?
AdiWiślak.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdiWiślak.
Znajdź inne posty napisane przez AdiWiślak.