Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 03.05.2010, 18:03
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
PJeżeli stracimy pierwsi bramke to już można się zbierać i przestać oglądać to widowisko, bo zawsze gdy stracimy pierwsi bramkę to nie potrafimy strzelić kontrującej na wyrównanie
A z Ruchem i Polonią to co ?
Odpowiedz cytując