Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 03.05.2010, 17:30
Prosta jest rzecz Będziemy na wozie albo pod wozem... ten mecz wszystko wyjaśni Jeżeli stracimy pierwsi bramke to już można się zbierać i przestać oglądać to widowisko, bo zawsze gdy stracimy pierwsi bramkę to nie potrafimy strzelić kontrującej na wyrównanie, mamy jakąś blokade... Głównie to wszystko przez Kirma, bo koleś jest do gry kombinacyjnej a nie typowo skrzydłowej typu kiwnij, zrób przewagę na skrzydle, wymuś faul itp. i Diaza, który nie potrafi grać kombinacyjnie, nie jest playmaykerem po prostu ;/
Mecz będzie do pierwszej bramki, kto strzeli pierwszy ten wygra, bo te drużyny grają koszmarnie ...
Odpowiedz cytując