|
Gwiazdki zbyt pewnie się poczuły i zagrali znowu stojanowa.
Po przyjściu Kaspra jeszcze przez moment działał efekt nowej miotły i była presją z uwagi na słabe wyniki.
Gdyby liga była bardziej wymagająca i każda olewka skutkowała oklepem to nie mielibyśmy takich problemów. A tak to muszą się uczyć pokory poprzez własne błędy co może nas kosztować tytul.
Ostatnio edytowane przez tofik : 03.05.2010 o godz. 17:34.
. .
|