|
Wszystko i tak zależy wciąż od nas i tego należy się trzymać. Henryk Kasperczak musi w ten tydzień zmobilizować naszych piłkarzy na ten mecz i wierzę,że mu się to uda. Jedziemy tam po zwycięstwo i ucinamy wszelkie wątpliwości, że straciliśmy mistrza. Poza tym trzeba wreszcie pokazać, że z czołówką znów potrafimy wygrywać.
|