Wyświetl pojedynczy post
MuminPat221
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 03.05.2010, 16:59
Popieram tych którzy twierdzą że mecz ten pokaże kto ma "jaja". Piłkarze muszą zagrać z ambicją!! Gryźć trawę aby udowodnić nam-kibicom czym dla nich jest ten klub i ile serca wkładają w jego sukcesy. Nie ma mowy o porażce a choćby nawet to jeżeli będą walczyć i bedzie to widać to my- kibice powinniśmy nim za to podziękować. Pokażmy jak Wielka jest BIAŁA Gwiazda!!!! wynik 3:1 dla Wisły.
Odpowiedz cytując