Widzisz Kocie trzy sprawy. Po pierwsze do czego odnosisz słowa"czym innym jest stwierdzenie faktu"? Do ZOMO? Po drugie tak dla ścisłości pierwszy poważny podział społeczeństwa nastąpił podczas pierwszego kandydowania Wałęsy na fotel prezydencki (pamiętasz te czasy?). Po trzecie widzisz ja jestem członkiem Solidarności i to od dosyć dawna i napiszę Ci, że Śniadek ani Komisja Krajowa nie reprezentuje poglądów wszystkich członków związku. Dlatego nie będzie żadnego strajku generalnego

Co do nocnej zmiany nie polemizuję, masz prawo mieć własne zdanie. Ja też mam własne - przeciwne. Dodam jeszcze: co do życiorysów zgoda, oby tylko się nie okazało, że nie Ci są wielcy, o których myślisz.