Wyświetl pojedynczy post
Fan Lecha
Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pyrlandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 03.05.2010, 15:57
killzone napisał(a):Wyświetl post
Co do samego meczu, jakos po wyczynie naszych gwiazdeczek w Chorzowie stracilem cisnienie na ten mecz i w sumie wsio ryba jaki bedzie wynik 8 maja. Jednak napewno zwyciestwo nad Wisla troche mi poprawi humor, wiec licze ze sie gwiazdeczki przedostatni raz w sezonie sie zepną(wypadalo by jeszcze ograc Polonie w derbach) i nie dadzą sie w Warszawie przez Wisle opykac

3:1 dla Legii
Pozostaje mi nic innego jak tylko się zgodzić z kolegą Legionistą hehe ;D
Odpowiedz cytując