3rider napisał(a):

|
Czekam na Legia, a zwlaszcza derby i zobaczymy ile kto jest NAPRAWDE WART, a nie kto ile potrafi klapac. Kazdy kto sie okaze ciota w tych meczach - rozwiazac kontrakt
|
Panowie, jak dobrze pamiętam 9 lat temu, po bramkach Patera i Żurawskiego, Wisła wygrała 2:0 na Łazienkowskiej i wtedy zapewniła sobie mistrzostwo Polski.
Zaczekajmy ze spekulacjami i ocenami do sobotniego meczu. Nie pozostaje nic innego jak uwierzyć i Wam też to radzę.