Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 03.05.2010, 15:22
3rider napisał(a):Wyświetl post
Czekam na Legia, a zwlaszcza derby i zobaczymy ile kto jest NAPRAWDE WART, a nie kto ile potrafi klapac. Kazdy kto sie okaze ciota w tych meczach - rozwiazac kontrakt
Panowie, jak dobrze pamiętam 9 lat temu, po bramkach Patera i Żurawskiego, Wisła wygrała 2:0 na Łazienkowskiej i wtedy zapewniła sobie mistrzostwo Polski.

Zaczekajmy ze spekulacjami i ocenami do sobotniego meczu. Nie pozostaje nic innego jak uwierzyć i Wam też to radzę.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 03.05.2010 o godz. 15:24.
Odpowiedz cytując