Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1036
Stary 03.05.2010, 15:12
Ogolnie w wiekszosci zgadzam sie z tym co napisano w tym artykule, oczywiscie jesli idzie o merytoryke, bo sam artykul to dla mnie lekkie naginanie niektorych faktow. Ale tak naprawde teraz jest Kasperczak i chcialbym by zamiast go odsuwac od czci teraz(w pewnym sensie) wolalbym dac mu zdobyc z Wisla mistrzostwo, a pozniej przepracowac okres przygotowawczy po swojemu oraz zgrac nowych pilkarzy na LM. Wtedy oceniac kto jest lepszy czy Kasperczak, czy Skorza.