Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
Od: 05.2008
Offline
#
115
03.05.2010, 14:50
Faktycznie dla Legii mecze z Wisłą to jakieś szczególnie ważne wydarzenia. Jak pamiętam, to zawsze Legia się maxymalnei spinała na te mecze, a nasz gwiazdy ....no cóż raczej kiepsko z tym bywało.
Wujor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujor
Znajdź inne posty napisane przez Wujor