Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 03.05.2010, 14:44
Romek92 napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=qcymE...eature=related taki bedzie wynik
A ja mysle ze taki bedzie: http://www.youtube.com/watch?v=5tsxEcX9sJk

Co do samego meczu, jakos po wyczynie naszych gwiazdeczek w Chorzowie stracilem cisnienie na ten mecz i w sumie wsio ryba jaki bedzie wynik 8 maja. Jednak napewno zwyciestwo nad Wisla troche mi poprawi humor, wiec licze ze sie gwiazdeczki przedostatni raz w sezonie sie zepną(wypadalo by jeszcze ograc Polonie w derbach) i nie dadzą sie w Warszawie przez Wisle opykac

3:1 dla Legii
Odpowiedz cytując