Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 03.05.2010, 14:37
Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
Tak sie składa że autor tego felietonu, którego określiłeś głąbem jeździ po wsiach i pięknych polskich stadionach za Wisłą, I ma powody do takiej a nie innej opinii na temat naszego wspaniałego coacha vel 96 000 złotych za nic. Te pieniądze też można było przeznaczyć na dobrych piłkarzy. Nie uważasz podobnie. Ale oczywiście okrzyknijmy go cudotwórcą. I na temat SKWK sie więcej nie wypowiadaj bardzo Cie prosze podobnie jak w sprawie naszego byłego niestety trenera. Jeżeli pomoc przy akcjach charytatywnych nazywasz wchodzeniem głęboko w dupe, to gratuluje światopoglądu...
NO rozpłaczę się ze wzruszenia. Skorża brał mniej? Za pieniądze, które brał Skorża można mniej piłkarzy kupić? Gratuluję demagogii!

A liczby które mówią prawdę? Z Koroną odnieśliśmy pierwszą ligową porażkę za Kasperczaka! Pierwszą!

Nie gloryfikuję Kasperczaka bo i po co. Mnie zależy na zwycięstwach Wisły a nie Skorży czy Kasperczaka.

Obiektywnie rzecz biorąc za Kasperczaka zaczęli grać lepiej. Piłką i po ziemi. Natomiast pierwsza połowa z Koroną jako żywo przypominała Skorżę. Dzidy i luzy w obronie i poczucie, że samo wpaść musi!

Artykuł natomiast jest głęboko demagogiczny. Liczby mówią prawdę ale tylko temu kto chce ich słuchać a nie manipuluje przy nich dowolnie