Wyświetl pojedynczy post
małolatTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2090
Stary 03.05.2010, 14:13
"Pupo" drogi Grzegorzu, "pupo" "fredekwdziurke" i cała twórczość gombrowiczowsko-witkacowska to zdecydowanie najciekawszy rozdział polskiej literatury, zasługujący na takie nikłe bo nikłe, ale jednak podkreślenie swojej wagi.
Life without ultras is nothing ... ultras without passion too ...
Odpowiedz cytując