Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
małolatTS
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
2090
03.05.2010, 14:13
"Pupo" drogi Grzegorzu, "pupo"
"fredekwdziurke" i cała twórczość gombrowiczowsko-witkacowska to zdecydowanie najciekawszy rozdział polskiej literatury, zasługujący na takie nikłe bo nikłe, ale jednak podkreślenie swojej wagi.
Life without ultras is nothing ... ultras without passion too ...
małolatTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do małolatTS
Znajdź inne posty napisane przez małolatTS