Junior_Battle napisał(a):

|
mnie najbardziej boli to, że w meczu z Levadią naprawdę się ładnie pokazał, później Odra,
|
są zawodnicy którzy po przyjściu do nowego klubu grają b. dobrze pierwszy bądź pierwsze mecze często nawet strzelając gole, lub dostając czerwone kartki (tak im się chce pokazać

choć umiejętności nie staje)