Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4913
Stary 03.05.2010, 12:22
Junior_Battle napisał(a):Wyświetl post
mnie najbardziej boli to, że w meczu z Levadią naprawdę się ładnie pokazał, później Odra,
są zawodnicy którzy po przyjściu do nowego klubu grają b. dobrze pierwszy bądź pierwsze mecze często nawet strzelając gole, lub dostając czerwone kartki (tak im się chce pokazać choć umiejętności nie staje)
Odpowiedz cytując