Kluvi napisał(a):

Łobo walczy? haha ale się uśmiałem od się odbija od przeciwnika jak od piłki... coś mu CZASEM wyjdzie ale ludzie czym się jaracie? On nic nie poprawił w swojej grze tylko został odciążony od zadań defensywnych i stąd go więcej widać..
A co do Żurawia na początku coś tam grał bo dostawał SZANSĘ więc przestań biadolić For-FuN..
co do wzmocnień to ostanio na onecie był dobry artykół na temat pilkarzy bez kontraktów i był tam taki młody 24 letni maroakńczyk bodajże nim możnaby było się zaintersować tak samo ja Haruna Babangida kolo w ost sezonie na Cyprze jako skrzydłowy zdobył 17 bramek
|
Tzn. Kirm nie dostal szansy? Raczysz sobie chyba zartowac. U Skorzy rozegral kilkanascie(kolo 20) spotkan z rzedu, mimo ze gral totalna padake. Maciek go wyraznie forowal, liczac ze zaprezentuje te swoje umiejetnosci...tak sie jednak nie stalo, a u Kasperczaka nikt nie ma pewnego miejsca w skladzie, a napewno nie pilkarz, ktory nie potrafi podac czy strzelic. Klasa tez tych dwoch pilkarzy jest zupelnie inna, bo Zurawski, to byl juz gwiazda naszej ligi(naprawde przyjemnie sie patrzy na gre takich PILKARZY, a nie kopaczy).