Obstawiłem w typerze 1:2!!!
Serce STAREGO WIŚLAKA wciąż wierzy...choć gdzieś tam daleko w duszy pojawia się niepokój...czy uzasadniony?
Panowie piłkarze z Białą Gwiazdą na piersi, do Was teraz się zwracam...w jakiej formie i dyspozycji jesteście to wszyscy widzimy...ale mistrzostwo jest jeszcze w naszym zasięgu!!!
Trzy mecze...9 punktów...i wszystko jasne!!!
Pytaniem jest jak zagramy MY

jak zagra Legia

jak zagra Lech

jak zagra Cracovia z nami
Jeszcze trochę i wszystko będzie jasne... ale to w głowach i nogach naszych gwiazdeczek!!!
Bo My Kibice Białej Gwiazdy Nigdy Nie poddamy Się!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.