Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3421
Stary 03.05.2010, 11:39
ja polecam zatrudnic kilku scoutów z dobrymi ocenami potencjału i umiejetnosci, potem asystenta rowniez dobrego i wyruszyc na kilka dni do Ameryki, Afryki, Europy Wschodniej.
Znajdziecie regenów i nie tylko.
najwieksza frajda dla mnie w tej grze, bylo wlasnie odkrywanie zawodnikow.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując