Mam nadzieje, że forum szczęśliwym się okaże:]
Wigan - Hull 1,70
Blackburn -
Arsenal 2,00
AKO: 3,4
Troche ryzykownie, ale Wigan ma szanse podskoczyć w tabeli o kilka pozycji, gdyż Hull raczej pogodzone już ze spadkiem, a zwycięstwa na wyjeździe nie przychodzą im łatwo.

Natomiast Arsenal, walczy tylko o to by utrzymać miejsce na podium, i chociaż wystarczy im remis to mam nadzieje że zepną pośladki i pokażą, że potrafią ograć drużynę która zajmuje 13 miejsce w tabeli. Chociaż w niedawnym czasie Blackburn zremisowało 0-0 z walczącym o mistrza ManU, mam nadzieje na pozytywny zwycięski wynik dla graczy Wenger'a
Mile widziane, wasze opinie na temat tych meczów ;];]