Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15912
Stary 03.05.2010, 10:53
19piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Z jakim klubem wtedy grali jak była ta oprawa

http://i34.tinypic.com/azas9i.jpg
Z Amicolechem
Odpowiedz cytując