Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
19piotrek06
Member
Od: 12.2009
Offline
#
15911
03.05.2010, 10:52
Z jakim klubem wtedy grali jak była ta oprawa
http://i34.tinypic.com/azas9i.jpg
19piotrek06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19piotrek06
Znajdź inne posty napisane przez 19piotrek06