Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2078
Stary 03.05.2010, 10:49
Nie spinajcie się tak przed tym polskim

Można wskoczyć powyżej 60 % nie znając nawet okładki danej lektury. No co, miałem pecha (i zarazem szczęście)

Jak ktoś umie czytać ze zrozumieniem nie powinien mieć problemów.
Odpowiedz cytując