Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
gonzo
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Imperium Kurdwanów
Offline
#
719
03.05.2010, 10:19
rainha
napisał(a):
A tuż za VII pod względem poziomu jaka jest szkoła mega Wiślacka?
Ty się nie kieruj tym czy szkoła jest wiślacka czy nie, tylko tym co chcesz robić w przyszłości ...
gonzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gonzo
Znajdź inne posty napisane przez gonzo