Gwiaździsty napisał(a):

Pomyliłeś się w obliczeniach. Jeśli Wisłą remisuje na Legii, a Amika wygrywa u siebie z Polonioą Bytom to odskakuje nam na ...1 punkt. Ponieważ mamy obecnie przewagę nad synami Fryzjera w postaci 1 pkt.
Następnie remis wronieckich w Chorzowie i nasza wygrana z parchami dajje nam przewagę 1 pkt. przed ostatnią kolejką.
|
Faktycznie.
No to mamy Mistrza
A tak na poważnie... to dalej nie mogę uwierzyć jak można było spartaczyć taką przewagę nad Lechem...