Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2069
Stary 03.05.2010, 09:58
Ja nie wiem co będzie, ale się szykuje najgorszy tydzień w całym roku.
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.


Odpowiedz cytując