AYALA napisał(a):

|
z Koroną Broziu chyba nawet nie doszedł do sytuacji bramkowej, więc byłbym ostrożny z powrotem do formy.Już prędzej bym do ataku przesunął Małego albo nawet w drodze rozpaczy Marcelo.Boguski-Mały -tak bym zestawił atak.Pomoc w tej sytuacji Diaz-Sobol,Jirsak-Łobo
|
Już trener Skorża przesunął Marcelo do ataku w rewanżowym spotkaniu z Tottenhamem i ostatnio Kasperczak też w geście rozpaczy przesuwa go do ataku w meczu z Koroną.
Czyżby Kasperczak chciał zasugerować właścicielowi że dalej nie ma wysokiego napastnika.
Pomoc prawie idealna tylko Diaz na obronę a Piotrek Brożek na pomoc.
Chyba, że kierujesz się zagęszczeniem środka pola a Diaz miałby taką rolę spełniać
