|
Mam nadzieje ,ze amica wygra wszystkie swoje mecze.
Mamy pokazać klasę mistrzowską i wygrać te 3 spotkania a nie oglądać się na nich.
No chyba ,że to przerasta możliwości drużyny która ma w ambicjach LM.
Ostatnio edytowane przez MaG* : 03.05.2010 o godz. 09:49.
|