Temat
:
Możliwe scenariusze w walce o mistrzostwo
Wyświetl pojedynczy post
deembe
Junior Member
Od: 05.2005
Offline
#
49
03.05.2010, 09:26
W takim przypadku jak opisałeś dalej mamy 1 pkt przewagi nad Amicą i nie decyduje żaden bilans meczowy.
-W-I-S-L-A---K-R-A-K-O-W---1906-
deembe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do deembe
Znajdź inne posty napisane przez deembe