Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9492
Stary 03.05.2010, 09:24
krakus76 napisał(a):Wyświetl post

ps. Jak został przywitany "Pan" Majchrowski ? Po jego kilku wyskokach (noworoczny trening Cracovii, hala Wisły, mataczenie ze stadionem) raczej nie jest personą dobrze widzianą na stadionie Wisły.

Jeszcze raz zapytam .... A z tego co wiem miał się już nigdy nie pojawić na Wiśle. Tylko jak zwykle za gadaniu sie skończyło ?
Odpowiedz cytując