krakus76 napisał(a):

ps. Jak został przywitany "Pan" Majchrowski ? Po jego kilku wyskokach (noworoczny trening Cracovii, hala Wisły, mataczenie ze stadionem) raczej nie jest personą dobrze widzianą na stadionie Wisły.
|
Jeszcze raz zapytam .... A z tego co wiem miał się już nigdy nie pojawić na Wiśle. Tylko jak zwykle za gadaniu sie skończyło ?