Po czym wnioskujesz, że forma wraca? Chyba, że masz na myśli innego piłkarza albo ja się kompletnie nie znam na piłce i w meczu z Koroną zagrał dobrze, tylko ja tego nie zauważyłem ; ] Jeśli chodzi o formę w dotychczasowych spotkaniach tej rundy, powiedziałbym, że jest w beznadziejnej formie i myślę, że nie tylko jest takie moje zdanie ; ]