Wyświetl pojedynczy post
Telus
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 03.05.2010, 09:11
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Widać, że pomału Paweł Brożek wraca do formy co może cieszyć Niestety nasi napastnicy ( Brożek, Boguski) mają wyraźne braki techniczne ( przyjęcie piłki, podanie na 5 metrów). Kolejny problem to nasza bramka, gdzie nadal ta pozycja nie wróży dobrze przed meczem z Legią. Cieszy fakt, że Mucha to już nie ten Mucha z wiosny. Moim zdaniem Piotr Brożek powinien usiąść na ławce, bo to jak ostatnio gra pokazuje, że chyba powinien odpocząć. Pozostaje mieć nadzieje, że Ba będzie wstanie rozegrać 70 minut
Po czym wnioskujesz, że forma wraca? Chyba, że masz na myśli innego piłkarza albo ja się kompletnie nie znam na piłce i w meczu z Koroną zagrał dobrze, tylko ja tego nie zauważyłem ; ] Jeśli chodzi o formę w dotychczasowych spotkaniach tej rundy, powiedziałbym, że jest w beznadziejnej formie i myślę, że nie tylko jest takie moje zdanie ; ]
Odpowiedz cytując