morgenes napisał(a):

On nie bierze kasy za to, jakim jest człowiekiem prywatnie, tylko co robi z drużyną. I to było jego zasranym obowiązkiem, jak piszesz. Skorża okradł klub bo brał kasę za zero wyników. Może to do Ciebie dotrze w końcu.
P.S. W latach 80-tych nie było Canal +, ale była Amica, może o to Ci chodzi? Mam na myśli komputer, nie drużynę.
|
Klapki na oczach totalnie?
Skorża był najemnikiem i brał kasę za 2 MP, wygrane z Barca i Beitarem. Z 8 miejsca na 1+ prawie tym samym składem.
PO ZA TYM szacunek u kibiców zarobił w/w sprawami "prywatnymi". Za trudne by zrozumieć?
Ok Barca/Beitar - mogło być lepiej, ale to że drużyna tylko tyle osiągnęła w PE nie znaczy ze Skorża OKRADAŁ klub. Przykład europejski - Liverpool daje totalnie dupy w tym sezonie, żadnego trofeum, brak miejsca w LM, czy to znaczy ze Benitez okrada klub?
Jak się nie zgadzam w wielu kwestiach z SKWK i uważam żę lecą często w kulki, to w tym przypadku pełne poparcia dla ich zachowania.