Wyświetl pojedynczy post
Shamie
Junior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Sydney NSW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 03.05.2010, 07:02
obejzalem wczoraj mecz lecha ,nic takiego nie pokazali a i tak wygrali 0-3 , cwielag trafil w poprzeczke....
Odpowiedz cytując