Kuba napisał(a):

napewno 
statystycy u nich mają mocne zdolności do zawyżania
na meczu z Legią sprzedano 3100 biletów, klub podał oficjalną frekwencje na 5 tys
na Zagłębiu Lubin było ich 250 (wykropkowalem kazdego), oficjalnie stwierdzili, e bylo ich 340
itd, itd
|
pasiasci to mistrzowie swiata w manipulowaniu swoimi statystykami ,ktore sa tak marne ze poprostu muszą je zawyzac zeby siary nie bylo.
Oni są jak wino i chleb ,czyli cudownie rozmnozeni.
sory za ot