Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9483
Stary 02.05.2010, 22:18
Kuba napisał(a):Wyświetl post
napewno

statystycy u nich mają mocne zdolności do zawyżania

na meczu z Legią sprzedano 3100 biletów, klub podał oficjalną frekwencje na 5 tys


na Zagłębiu Lubin było ich 250 (wykropkowalem kazdego), oficjalnie stwierdzili, e bylo ich 340

itd, itd



pasiasci to mistrzowie swiata w manipulowaniu swoimi statystykami ,ktore sa tak marne ze poprostu muszą je zawyzac zeby siary nie bylo.

Oni są jak wino i chleb ,czyli cudownie rozmnozeni.

sory za ot
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując