Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 02.05.2010, 22:11
tofik napisał(a):Wyświetl post
Brakuje takich chłopów w ofensywie jak Kosa, Uche, Szymek, Żuraw takich co mają umiejętności i mentalność zwycięscy.
Obecnie to tylko Sobol został, reszta to albo jakieś marudy bez formy, albo przypadkowi ludzie nie pasujący umiejętnościami do mistrza Polski.
Dlatego mam obawy.




tez o tym pomyslałem

u nas musi byc mega mobilizacja i kazdy z pilkarzy musi byc przekonany na 100% ze Wisla moze obroic tytuł.

Wystarczy tylko wygrac 3 mecze.

Ten mecz pokaze czy ci pilkarze mają jaja i udowodnia ze porazkiz z Amika ,Legia w Sosnwocu czy w derbach cos ich nauczyly i beda spragnieni rewanzu.

jelsli tego nie pokazą przynamniej nie bedzie placzów,na Mistrza wobec tego nie zasluzylismy.....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując