Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 02.05.2010, 21:02
__Cobra__ napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co pisać scenariuszy !!!

Piątek w Wawie ... spalone w Bytomiu ... Marcelo spalony w Lubinie i coś jescze było ... + co nie pamiętam

prawda taka ślizgamy się juz daaawno ...

a gramy to samo od Tallina.
No dokładnie-trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - Lech prędzej czy póżniej musiał nas dopaść.
I śmieszyło mnie też to że przy wyniku Wisła-Lech 0:0 ktoś pisał że bardziej zadowolona jest Wisła. - no to teraz mamy to zadowolenie