__Cobra__ napisał(a):

Nie ma co pisać scenariuszy !!!
Piątek w Wawie ... spalone w Bytomiu ... Marcelo spalony w Lubinie i coś jescze było ... + co nie pamiętam
prawda taka ślizgamy się juz daaawno ...
a gramy to samo od Tallina.
|
No dokładnie-trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - Lech prędzej czy póżniej musiał nas dopaść.
I śmieszyło mnie też to że przy wyniku Wisła-Lech 0:0 ktoś pisał że bardziej zadowolona jest Wisła. - no to teraz mamy to zadowolenie
