Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.05.2010, 20:40
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
No tak, zwlaszcza Szymkowiak i Zurawski to urodzeni zwyciezcy : )))
No tak, oni nie mają mentalności Małeckiego czy Brożków...
Obecni grajkowie wymienionym zawodnikom do pięt nie dorastają-małe umiejętności i co gorsze brak ambicji. No ale są "urodzonymi zwycięzcami".
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując