Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6577
Stary 02.05.2010, 20:25
Watts napisał(a):Wyświetl post

Nic mnie nie obchodzi żaden redaktorzyna z GW, może se chodzić nawet na parady nekrofilskie i robić fotografie w mundurze mongolskich ułanów. Co zaś do nadinterpretacji i czytania ze zrozumieniem, to pisząc w jednej linijce o Kaczyńskim oraz o Stalinie
Ciebie nie obchodzi a szkoda. Bo paradowanie w mundurze Krasnoj Armiji albo koszulce z el Commandante Che jest tak samo mądre jak denuncjowanie Wisły w swojej gazecie, czy czynne popieranie marszy równości.
RoMan na szczęście jasno się określa. Żałuję, że jako Wiślaka Ciebie to nie obchodzi.
ANTY-RABBIN-FRONT