Watts napisał(a):

Nic mnie nie obchodzi żaden redaktorzyna z GW, może se chodzić nawet na parady nekrofilskie i robić fotografie w mundurze mongolskich ułanów. Co zaś do nadinterpretacji i czytania ze zrozumieniem, to pisząc w jednej linijce o Kaczyńskim oraz o Stalinie
|
Ciebie nie obchodzi a szkoda. Bo paradowanie w mundurze Krasnoj Armiji albo koszulce z el Commandante Che jest tak samo mądre jak denuncjowanie Wisły w swojej gazecie, czy czynne popieranie marszy równości.
RoMan na szczęście jasno się określa. Żałuję, że jako Wiślaka Ciebie to nie obchodzi.