Wyświetl pojedynczy post
__Cobra__
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 02.05.2010, 20:24
Nie ma co pisać scenariuszy !!!

Piątek w Wawie ... spalone w Bytomiu ... Marcelo spalony w Lubinie i coś jescze było ... + co nie pamiętam

prawda taka ślizgamy się juz daaawno ...

a gramy to samo od Tallina.