Temat
:
Możliwe scenariusze w walce o mistrzostwo
Wyświetl pojedynczy post
__Cobra__
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
39
02.05.2010, 20:24
Nie ma co pisać scenariuszy !!!
Piątek w Wawie ... spalone w Bytomiu ... Marcelo spalony w Lubinie i coś jescze było ... + co nie pamiętam
prawda taka ślizgamy się juz daaawno ...
a gramy to samo od Tallina.
__Cobra__
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do __Cobra__
Znajdź inne posty napisane przez __Cobra__