Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 02.05.2010, 20:14
nie jestem Nostradamusem żeby przewidziec finisz ligi ale na strate punktów przez Lecha bym nie liczył.
Jak sie Brożek nie odblokuje to cięzko będzie wygrac te 3 ostatnie mecze.Sytuacje Wisła stwarza i to jest spory plus.
Żal że w zimie nie zainwstowano w konkretnego napastnika np. tego Szackiego co grał w Dynamie Kijów a o którym pisało sie że sie nim interesujemy http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Mak...905,1,727.html