Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 02.05.2010, 20:04
prober napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, przykładu nie należy szukać daleko. Dwa dni temu pełną ku**ę pokazał Marcin Juszczyk, który w 7. minucie meczu z Koroną tak się rozpędził biegnąc przez całe pole karne, że aż minął się z napastnikiem Korony i (co najlepsze) z piłką
No coz Juszczyk to przeciez bramkarz ktory nie lapal sie do skladu zdegradowanej druzyny ligi cypryjskiej ,a my bedziemy nim walczyc o LM