prober napisał(a):

Pewnie, przykładu nie należy szukać daleko. Dwa dni temu pełną ku**ę pokazał Marcin Juszczyk, który w 7. minucie meczu z Koroną tak się rozpędził biegnąc przez całe pole karne, że aż minął się z napastnikiem Korony i (co najlepsze) z piłką
|
No coz Juszczyk to przeciez bramkarz ktory nie lapal sie do skladu zdegradowanej druzyny ligi cypryjskiej ,a my bedziemy nim walczyc o LM