Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 02.05.2010, 19:38
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Ale chrzanicie.
Wychodzimy na pełnej kur*ie i wygrywamy wszystko.
Wszystko w naszych nogach.
Skończyły się kalkulację...

PS: Nie rozumiem też optymizmu, że Lech przegra na wyjeździe z Ruchem. Ruch z zespołami z pierwszej trójki wygrał tylko z Legią (to i tak lepiej niż my ^^).
Wejdziemy na pełnej ****ie tak jak w Koronę.