|
Ale chrzanicie.
Wychodzimy na pełnej kur*ie i wygrywamy wszystko.
Wszystko w naszych nogach.
Skończyły się kalkulację...
PS: Nie rozumiem też optymizmu, że Lech przegra na wyjeździe z Ruchem. Ruch z zespołami z pierwszej trójki wygrał tylko z Legią (to i tak lepiej niż my ^^).
|