Wyświetl pojedynczy post
Plastman
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 02.05.2010, 18:42
Z formu Lecha: „Mimo iż Wisła ma teraz pełne gacie to jednak od nich wszystko zależy. ”

I otóż to!
WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS!
Do cholery! Choćbyśmy byli w nie wiem jak słabej formie, to my jesteśmy Mistrzem Polskim, liderem i nazywamy się WISŁA KRAKÓW!
Więc apeluję w tym miejscu do piłkarzy, może przynajmniej ty Mały czytasz to forum: Jeźdźmy na tę Łazienkowską i wygrajmy, zdobądźmy 3 punkty i mistrzostwo. Pokażmy, że w gaciach to mamy ale... cojones!!!
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Plastman : 02.05.2010 o godz. 18:45.
Odpowiedz cytując