Wyświetl pojedynczy post
~SKWARU~
Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Rbk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 02.05.2010, 18:06
Plastman napisał(a):Wyświetl post
Trzeba wygrać w Warszawie.
Nie ma innej opcji. Jeżeli chcemy być dalej mistrzem Polski musimy umieć zwyciężyć w meczu przeciwko Legii. Dotyczy to zarówno umiejętności piłkarskich jak i mentalnego nastawienia piłkarzy.
O tuż to , mecz w Warszawie jak najbardziej będzie decydował , i pokaże nam czy Wisła zasłużyła na Mistrza Polski.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez ~SKWARU~ : 02.05.2010 o godz. 18:07.
Rabka-Zdrój.